Воскресенье, 19.05.2024, 01:48
Мой сайт
Главная | Прессухи - Форум | Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Free TOPs » Мир спорта » Прессухи (Обсуждаем пресс-конференции, интервью спортсменов и тренеров)
Прессухи
luka66Дата: Четверг, 19.11.2009, 12:14 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Пользователи
Сообщений: 8538
Статус: Offline
Послематчевую пресс-конференцию главного тренера сборной Украины Алексея Михайличенко журналистам пришлось изрядно подождать. Только спустя полчаса после финального свистка матча с Грецией в зал вошел Алексей Михайличенко.

Как мне не обидно, но я должен поздравить сборную Грецию с победой. Жаль, что так прошел отборочный цикл. Но он прошел. Я виноват. До сих пор уверен, что мы должны были ехать на чемпионат мира. Одна ошибка перечеркнула весь путь. Таким он получился. У меня нет претензий, все ребята бились, полностью отдавались. Прошу прощения. Моя мечта и мечта ребят, которые остались в раздевалке, к сожалению, не сбылась.Если есть вопросы, я могу на них ответить. Но может, лучше не надо?

Вы согласны, что если бы даже вышли на ЧМ, то с такой игрой там делать нечего?
Вы мне этот вопрос задавали еще до назначения. Мы по разному смотрим на футбол. У нас не было провальных матчей. Сегодня ребята полностью отдавались. Прошу прощения за резкость, но мне кажется человек смотрит спиной.

У вас есть желание работать с сборной до Евро-2012?
Я полностью отдавал себя. И сегодня частичку моего сердца я отдал. У меня заканчивается контракт в этом месяце. Если мне предложат его продлить, я буду готов работать. Я не намерен сдаваться. Если посмотреть на весь отборочный цикл, то это была первая команда, которой мы уступили по исходу двух поединков. Ни Англии, ни Хорватии, ни тем более Беларуси и Казахстану мы не уступили.

31 тысяча зрителей, билетный скандал, насколько это сказалось на сборной?
Явно не добавила энтузиазма. Это безобразие. Вина за проигрыш полностью на мне. Что касается остального, то мне кажется, что это все было сделано искусственно и специально. Пусть на меня обижаются, но это выглядело именно так. Какие-то личные амбиции. Сегодня было впечатление, что мы играли на нейтральном поле, а не в Украине.
angry
террикон


Аналитика и прогнозы
 
luka66Дата: Четверг, 19.11.2009, 12:20 | Сообщение # 2
Генералиссимус
Группа: Пользователи
Сообщений: 8538
Статус: Offline
angry У Михи напрочь отсутствует чувство собственного достоинства, сколько на него вылето дерьма, и кстати по делу, а ему хоть бы хны, да и ещё новый контракт подавай - одним словом, пускай ебут, лишь бы не били, и деньгу платили...
sick


Аналитика и прогнозы
 
luka66Дата: Вторник, 24.11.2009, 11:33 | Сообщение # 3
Генералиссимус
Группа: Пользователи
Сообщений: 8538
Статус: Offline
Казанский "Рубин" сыграет сегодня в матче пятого тура Лиги чемпионов с киевским "Динамо". Чемпион России будет противостоять самой сильной команде Украины на 27-тысячном стадионе "Центральный" татарской столицы, сообщает ИТАР-ТАСС.

Как сообщил накануне на пресс-конференции главный тренер казанской команды Курбан Бердыев, чемпионам России пришлось нелегко: только в субботу прошла сложнейшая встреча с петербургским "Зенитом". Но команду окрыляет результат: "Рубин второй раз подряд стал чемпионом страны. Ребята уже отошли от чемпионства, вполне восстановились и настроились к новому матчу", - сказал главный тренер.

От прогнозов Курбанов категорически отказался. "Что будет на поле - покажет матч", - вот все его предположения. О составе "Рубина" наставник умолчал. "Травмированных футболистов в команде нет. С Бухаровым тоже все в порядке", - заключил он.

По словам главного тренера киевлян Валерия Газаева, его команда намерена играть с "Рубином" в обычном режиме. Газзаев искренне поздравил соперников с победой в чемпионате России. "Во-первых, хочу поздравить "Рубин" с заслуженным чемпионством страны и пожелать дальнейшего прогресса", - сказал он.

На вопрос о состоянии своей команды Газзаев ответил коротко: "Мы готовимся играть в обычном режиме. Два последних дня были посвящены восстановлению".

Психологическое настроение у ребят, по словам Газзаева, "не такое, как после матча сборной Греции. В целом мы, начиная с сентября, играем в таком сложном режиме". Но он считает, "если команда стремится играть в Европе, должна быть готова к такому режиму".

Матч 5-го тура группового раунда Лиги чемпионов в группе будет обслуживать немецкая бригада арбитров. Встреча "Рубин"-"Динамо" начнется сегодня в 20:30 мск на стадионе "Центральный".

За два тура до финиша группового этапа положение команд в группе F таково: "Интер" - 6 очков, "Рубин" - 5, "Барселона" - 5, "Динамо" - 4.

В другом поединке группы "F" испанская "Барселона" на своем поле сыграет с итальянским "Интером".

25 ноября на стадионе "Лужники" состоится поединок команд группы "B" ЦСКА-"Вольфсбург". На данный момент армейцы с 4 очками занимают третье место в группе, уступая немецкой команде 3 очка. Лидирует английский "Манчестер Юнайтед", имеющий в своем активе 10 баллов.



Аналитика и прогнозы
 
luka66Дата: Вторник, 24.11.2009, 11:37 | Сообщение # 4
Генералиссимус
Группа: Пользователи
Сообщений: 8538
Статус: Offline
Quote (luka66)
За два тура до финиша группового этапа положение команд в группе F таково: "Интер" - 6 очков, "Рубин" - 5, "Барселона" - 5, "Динамо" - 4.

Если Газзаевское Динамо не переиграет Рубин Курбанова, то будет полный кырдык!
bash


Аналитика и прогнозы
 
luka66Дата: Пятница, 27.11.2009, 16:14 | Сообщение # 5
Генералиссимус
Группа: Пользователи
Сообщений: 8538
Статус: Offline

Газзаєв: У "Динамо" забагато легіонерів

Головний тренер київського "Динамо" під час дня відкритих дверей на клубній базі прокоментував матч з "Дніпром", розповів про стан гравців команди та можливі зимові придбання


Аналитика и прогнозы
 
luka66Дата: Пятница, 27.11.2009, 16:16 | Сообщение # 6
Генералиссимус
Группа: Пользователи
Сообщений: 8538
Статус: Offline
Про суддівство
Вилучення було стовідсотковим, а що стосується пенальті, то суддя був поруч, і він прийняв таке рішення. Міг не призначити пенальті, міг призначити - це вже вирішував він.

Напевно, потрібно було зламати Нінковічу ногу, щоб вилучити гравця. Хіба це правильний підхід? Природно, це була дуже жорстка, я б сказав, жорстока гра. Він дивом залишився неушкодженим, хоча в нього синці, дуже сильний удар, нога вся посиніла - він отримав дуже болючий удар. Тому я вважаю, що було абсолютно справедливе рішення.

Не думаю, що істерія після матчу з "Дніпром" вплине на психологічний стан хлопців. Це було б неправильно, все це емоції. Якщо реально подивитися на речі і на саму гру, то при великому бажанні і очікуваннях, сталося навпаки, я маю на увазі з точки зору результату. Тому така істерика.

На прес-конференції після матчу мені було неприємно.


Аналитика и прогнозы
 
luka66Дата: Пятница, 27.11.2009, 16:17 | Сообщение # 7
Генералиссимус
Группа: Пользователи
Сообщений: 8538
Статус: Offline
Про матч з "Шахтарем"

Я вірю в своїх гравців, а вони люди досить амбіційні, майстерні, і у нас до них велика довіра. Як складеться гра, важко сказати, але думаю, що вона буде дуже цікавою. Зустрічаються два безумовних лідера українського футболу, тому гра привертає увагу, і кожна команда буде відповідно готуватися. З урахуванням не тільки кубкового матчу, але, перш за все, престижу.

Природно, такі матчі викликають підвищений інтерес, вони відрізняються дуже високою напругою, дуже високим настроєм.


Аналитика и прогнозы
 
luka66Дата: Пятница, 27.11.2009, 16:20 | Сообщение # 8
Генералиссимус
Группа: Пользователи
Сообщений: 8538
Статус: Offline
Про терміни відновлення Нінковіча та травми

Складно сказати, подивимося, як він буде відновлюватися.

Шовковський не відновився, а вчора одержав повторне пошкодження. Стан Мілевського значно кращий. Я сподіваюся, що він зможе зіграти з "Шахтарем", але також важливо, щоб він у повній готовності підійшов до відповідального матчу з "Інтером".


Аналитика и прогнозы
 
luka66Дата: Пятница, 27.11.2009, 16:21 | Сообщение # 9
Генералиссимус
Группа: Пользователи
Сообщений: 8538
Статус: Offline
Про Алієва

З кожним днем його стан покращується. Дубль дуже добре грає, а в останньому матчі - ще й досить результативно. Вони відновлюють свою форму, але у нас досить багато хороших гравців, які на сьогодні не потрапляють до складу, не потрапляють до протоколу матчу, але десь мають отримувати ігрову практику. Дублюючий склад - дуже гарна можливість для них підтримувати свою форму .

У всіх є шанс. У нас 28 гравців. Два травмовані, от і рахуйте: 26 гравців, 24 з них - польових. Треба вирішувати, хто буде грати, плюс давати результат, плюс стабілізувати склад, адже цим складом ми зіграли тільки 10-11 ігор чемпіонату. На жаль, у нас не було можливості стабілізувати склад ще на початку чемпіонату, бо було багато нових гравців, багато травмованих, цілий лазарет.


Аналитика и прогнозы
 
luka66Дата: Пятница, 27.11.2009, 16:21 | Сообщение # 10
Генералиссимус
Группа: Пользователи
Сообщений: 8538
Статус: Offline
Про Кравця

Це талановитий гравець, але, на жаль, важка травма не дозволила йому нормально підготуватися до сезону. Зараз він з кожним днем покращує свій стан, і я думаю, в найближчих іграх він буде грати. Я задоволений його реабілітацією і його прогресом.


Аналитика и прогнозы
 
luka66Дата: Пятница, 27.11.2009, 16:22 | Сообщение # 11
Генералиссимус
Группа: Пользователи
Сообщений: 8538
Статус: Offline
Про Михалика

Для нього позиція опорника оптимальна. Михалик у нас футболіст дуже різнобічний і універсальний. Може грати і центрального захисника і крайнього півзахисника, яким він починав ще в юнаків. Це дуже важливо, але сьогодні він мене абсолютно влаштовує на своїй нинішній позиції. Особливо показовим був матч в Італії, в якому він продемонстрував всі свої найкращі якості.


Аналитика и прогнозы
 
luka66Дата: Пятница, 27.11.2009, 16:22 | Сообщение # 12
Генералиссимус
Группа: Пользователи
Сообщений: 8538
Статус: Offline
Про пріоритети

Пріоритетів немає, адже перед таким амбітним клубом як "Динамо" Київ, з такими традиціями, стоять завжди тільки високі завдання. Кубок, плей-офф Ліги чемпіонів, золоті медалі - це цілі, які навіть не обговорюються.


Аналитика и прогнозы
 
luka66Дата: Пятница, 27.11.2009, 16:23 | Сообщение # 13
Генералиссимус
Группа: Пользователи
Сообщений: 8538
Статус: Offline
Про Росію та Україну

Треба бути об'єктивним - в Росії є сильніші команди. Але це нормальне явище, середній рівень там досить високий. У Росії за чемпіонство борються 5-6 клубів, в Україні окремо стоять дві команди.

Це два провідних клуби, які приносять багато очок у коефіцієнт УЄФА. А є багато команд, які ставлять завдання потрапити в Лігу Європи, але будь-який вихід їх туди обертається мінусом очок для країни. Якщо команди вилітають у першому турі, це не зовсім добре.


Аналитика и прогнозы
 
luka66Дата: Пятница, 27.11.2009, 16:23 | Сообщение # 14
Генералиссимус
Группа: Пользователи
Сообщений: 8538
Статус: Offline
Про легіонерів

Якщо хочеш, щоб команда грала на високому рівні, легіонери мають бути, причому теж досить високого рівня. Але пріоритет, звичайно, треба віддавати українським гравцям, місцевим вихованцям. Напевно, це найправильніший шлях.

Будь-який тренер повинен, перш за все, залучати вихованців місцевого футболу і тільки потім доукомплектовувати команду легіонерами. Нам доводиться грати з міні-збірними, міжконтинентальними і національними, і дуже складно витримувати таку конкуренцію. Взяти хоча б ті клуби, з якими ми граємо в Лізі чемпіонів - "Інтер" і "Барселону". Для того, щоб на рівних іграх з ними, обов'язково потрібні легіонери, але у жодному разі не в такій кількості, в якій вони є сьогодні. Зараз у нас є дуже багато молодих талановитих гравців, і ми їх обов'язково будемо підтягувати і давати їм шанс рости. Вже сьогодні великий плюс, що заявили про себе такі гравці як Хачеріді і Ярмоленко, плюс Гармаш, дуже хороший молодий футболіст зростає, є й інші, і це дуже важливо.


Аналитика и прогнозы
 
luka66Дата: Пятница, 27.11.2009, 16:24 | Сообщение # 15
Генералиссимус
Группа: Пользователи
Сообщений: 8538
Статус: Offline
Про молодь

І Петров підходить, і Коркішко. Це молоді гравці, ми перевели їх з другої команди в дублюючий склад, а взимку вони будуть готуватися з нами і претендувати на місце в основному складі. Вони молоді, талановиті, але їм ще багато чого потрібно доводити.

Про підсилення

Придбання будуть. Але це не буде масштабна закупівля. Одну-дві позиції ми зміцнимо.


Аналитика и прогнозы
 
Форум » Free TOPs » Мир спорта » Прессухи (Обсуждаем пресс-конференции, интервью спортсменов и тренеров)
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск: